Joprojām turpinās aktīva ogošana, sēņošana, visticamāk, tādēļ vai ik nedēļu Latvijā ir pa kādam gadījumam, kad Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābēji palīdz izkļūt no meža iedzīvotājiem, kuri apmaldījušies.
Tā arī Madonas novada Praulienas pagastā 1. septembrī, pulksten 18.20, tika saņemts izsaukums – mežā bija apmaldījusies aptuveni 71 gadu veca sieviete, ziņo VUGD pārstāve Sandra Vējiņa. Izmantojot skaņas signālu, glābēji sievieti atrada, izveda no meža un nodeva NMP mediķiem. Darbus glābēji pabeidza pulksten 20.11.