Vestienā, atbalstot jauko akciju "Ripo, saulīt, Vestienā!", septembris ir iesācies krāsaini un ar ziedos, augļos un ogās atveidotu oriģinālu saulīšu prieku.
Pēc Vitas Eizentāles ierosinājuma 1. septembrī vestēnieši no dažādiem materiāliem veidoja saules simbolu. Lai apskatītu visas ziedu un dabas materiālu saules, vajadzēja nobraukt 30 km un apstāties 28 vietās. Braucot pa visiem ceļiem – līdz "Kalnsētām", "Šinkām", "Lauskiem", "Šļakāniem", kā arī Vestienas centrā pie Vestienas pamatskolas, bērnudārza, pagasta pārvaldes, veikaliem, uz katras ielas pie dzīvojamajām mājām, pie darbnīcām redzēja skaistas kompozīcijas, ko izveidoja radoši ļaudis. Ejot vai braucot uz skolu, sākot jauno mācību gadu, par "saulītēm" priecājās gan lieli, gan mazi, jo tās nevarēja nepamanīt. Uzrunātā Līga Sabitova, kas veidoja kompozīciju pie savām mājām, atzina, ka saulīšu veidošana ir guvusi atsaucību: – Daudzas kompozīcijas pagastā priecē vēl tagad, kad 1. septembris jau aiz muguras. Galvenais, ka bija īstenotas tik oriģinālas idejas skaistumam, ko prata radīt vestēnieši.