Jāņa Simsona Madonas mākslas skola jaunajā mācību gadā piedāvā iespēju mācību iestādē skoloties arī pieaugušajiem.
Kā informē skolas direktore Kristīne Šulce, pagājušajā gadā vairākiem cilvēkiem bija interese par gleznošanu, viņi nedaudz arī mācījās un šogad to varēs turpināt. – Ar pieaugušajiem strādāšu es pati, ir iecere, ka nodarbības notiks rīta pusē, tā būs viena stunda nedēļā, ko pavadīsim mākslas skolā. Ierobežojumu ne vecuma, ne izglītības ziņā nav, krāsot var uzsākt jebkurā vecumā, – iedrošina skolas direktore. – Nereti interesenti saka, ka tēlotājas mākslas studijā, kas darbojas Madonas kultūras namā, komanda jau ir noformējusies, viņi ir erudīti un daudz zinoši. Mūsu skolā šie cilvēki jūtas drošāk, viņiem šķiet, ka te gleznošanu iemācīsies no pirmsākumiem. Tēlotājas mākslas studijā cilvēki darbojas jau vairākus gadus, viņiem ir savi sasniegumi, ir darbu skates, savukārt interesenti, kas vēlas mācīties mūsu skolā, apliecina, ka viņiem nav nodoma atrādīties izstādēs, bet gleznot savam priekam. Es gan vedinu paturēt prātā iespēju apmeklēt arī studiju.
Jautāta, kas visā procesā ir svarīgākais, Kristīne Šulce atbild: – Galvenais ir darbs. Kad strādā regulāri, parādās gan rokas veiklība, gan pamazām savs rokraksts. Pārsvarā visi ir strādājoši, laika nav daudz, turklāt cilvēks uz visām pusēm vienlaicīgi sadalīties nevar. Tomēr visus, kurus interesē krāsu pasaule (un tādu cilvēku apkārtnē nav mazums), aicinu apmeklēt Jāņa Simsona Madonas mākslas skolu.