23. augustā
Pulksten 12.04 tika saņemts izsaukums uz Slimnīcas ielu Madonā, kur grāvī bija iekritis zirgs, kas saviem spēkiem netika laukā. Glābēji, izmantojot virvi un fizisku spēku, zirgu no grāvja izvilka, un tas varēja pats piecelties kājās. Glābēji darbus pabeidza 10 minūšu laikā.
28. augustā
Pulksten 12.32 tika saņemts izsaukums uz Rūpniecības ielu Madonā, kur no aizslēgtas garāžas nākuši dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg garāžas jumts 2 kvadrātmetru platībā. Glābēji ugunsgrēku nodzēsa pulksten 13.25.
Informāciju sagatavoja: SANDRA VĒJIŅA,
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas vecākā speciāliste