Šā gada vasaras pasākumi biedrības deju kolektīvam un ansamblim „Mazais cilvēciņš" sākās visai spraigi. Jau 25. maijā piedalījāmies festivālā „Likteņupes dziesma" Likteņdārzā, kas tika rīkots par godu gaidāmajai Latvijas simtgadei.
Pasākumu organizēja Rīgas 4. speciālā internātpamatskola. Tas bija plaši apmeklēts, piedalījās speciālās skolas un dažādas biedrības – organizācijas, kurās darbojas bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Pasākuma laikā varēja iesaistīties dažādās radošajās darbnīcās, iepazīt Likteņdārzu. Organizatori bija sagādājuši pārsteigumu, visus dalībniekus izvizinot ar kuģīšiem pa Daugavu. Kā neatņemama svētku sastāvdaļa bija sarūpētās siltās pusdienas, ko turpat gatavoja Zemessardzes vienības pavāri.
Pēc tam 2. jūnijā piedalījāmies dziedāšanas svētkos Siguldā, ko organizēja biedrība „Aicinājums Tev". Savukārt 5. jūnijā devāmies uz festivālu „Zilā cerību puķe" Lakstīgalu salā Viļānos, ko katru gadu organizē Viļānu BJIB. Pasākumā piedalījās dažādas organizācijas no dažādiem novadiem. Šeit darbojās radošās darbnīcas, dalībniekiem tika pasniegtas mīļas dāvanas, ko bija sarūpējusi biedrības vadītāja Daina Bordovska. Kā katru gadu pēc pasākuma par tradīciju ir izveidojusies zupas vārīšana uz ugunskura Lakstīgalu salā. Paldies par transportu SIA „Madonas ceļu būves SIA" un Sarkaņu pagasta pārvaldei, lai mēs varētu nokļūt uz pasākumiem.
20. jūnijā sniedzām koncertu „Saulgriežu draudzības sveiciens" PII „Saulīte", Jāņus ieskandinot.
Jūlija otrajā pusē devāmies mācību ekskursijā uz Igauniju, šo braucienu deju kolektīva „Mazais cilvēciņš" 15 gadu jubilejā mums dāvāja Madonas novada pašvaldība. Ekskursijas laikā apmeklējām
AHHAA centru, Ledus laikmeta muzeju, Tartu vecpilsētu, Narvas cietoksni, Aviācijas muzeju, kā arī izbaudījām lielākā ezera Peipusa ūdenspriekus. Braucot mājās, vakara krēslā apmeklējām Munameģi.
Īpašs paldies Andrejam Ceļapīteram, kas palīdzēja un ieteica naktsmītnes. Tāpat paldies šoferim Andrejam Taukulim.