Pagājušajā nedēļā laikraksta „Stars" lasītāji vērsa mūsu uzmanību uz to, ka vairākās vietās Madonā vakaros nedeg ielas apgaismojums. Šāda situācija novērota Raiņa ielā, Valdemāra bulvārī, uz apvedceļa nereti deg tikai katra otrā laterna u. c. „Var novērot, ka meistars piebrauc, kaut ko paķimerējas, bet vakarā laternas nedeg. Varbūt speciāli noslēdz apgaismojumu atsevišķos ielu posmos, lai taupītu elektrību?" jautā iedzīvotāji.
Madonas novada īpašumu uzturēšanas nodaļas elektriķis Jānis Bardauskis atbild: – O. Kalpaka ielā patiešām divas laternas deg, viena nedeg, principā taupības nolūkos. Par Vidzemes ielu, kur nedeg daļa laternu, man jau ir informācija, šo ielu apsekoju, un problēma ir atrasta. Diemžēl tās novēršanai nepieciešams pacēlājs, kas šobrīd ir tehniskajā apkopē. Kad pacēlājs būs saremontēts, problēma Vidzemes ielā tiks novērsta. Zinām arī par problēmu Blaumaņa ielā. Gaidām, kad atvedīs lampas. Vienu pusi samainīsim uz LED lampām, otra puse paliks ar parastajām lampām. Savukārt Raiņa ielā apgaismojums pazuda, visticamāk, tādēļ, ka bija nostrādājusi automātika. Lietainajā laikā bija ticis klāt mitrums, un lampas, tā teikt, izsita ārā. Ir jāmeklē, kurā vietā tieši ir šī problēma, tas vienkārši prasa laiku, tāpēc apgaismojums uzreiz netika atjaunots. Jaunnedēļ (šonedēļ. – Aut.) ķersimies pie darba, jācer, pacēlājs būs izgājis tehnisko apskati. Domāju, ka divu nedēļu laikā problēmas ar ielu apgaismojumu Madonas ielās novērsīsim.
Vaicāts, vai kādā no centrālajām ielām apgaismes ķermeņi netiek atslēgti taupības nolūkos, kā to pieļāva lasītājs, Jānis Bardauskis skaidro: – Manu darbošanos varēja ievērot, kad notika rollerslēpošanas sacensības Raiņa ielā. Tas bija saistībā ar pasākumu, bet ielas apgaismojums netika aiztikts, jo tas ieslēdzas automātiski, neatkarīgi no cilvēka – pēc astronomiskā laika. Bet ir nostrādājusi automātiskās sistēmas aizsardzība, kā jau minēju, iespējams, mitrā laika dēļ. Taupības režīms ir ieviests Rūpniecības ielā, uz apvedceļa. Protams, kur ir lielāka kājāmgājēju plūsma, tur deg katra laterna, bet tur, kur mazāk pārvietojas, ir sataisīts pēc shēmas – divas deg, viena nedeg. Bet citās Madonas centrālajās ielās laternas netiek speciāli atslēgtas, tām ir jādeg.