OŠUPES pagasta svētkos, kas notiks 31. jūlijā, iecerēti gan sporta un kultūras, gan izklaides un atpūtas pasākumi.
Trešo gadu notiks arī „Zemnieku dižošanās". Komandā aicina piedalīties 8 dalībniekus, no kuriem – trīs saimnieces. Kas tā būs par saimnieku dižošanos, pastāstīja Ošupes pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Ilze Melngaile: – Jau trešo gadu pagastu svētku programmā iekļauta zemnieku dižošanās vai saimnieku cīņa, kur piedalās mūsu brašākie puiši un komandas, kas velk pamatīgu traktoru. Tā, velkot traktoru, tiek izcīnīts dižākā zemnieka tituls. Šogad par šova elementu gādās arī saimnieces. Ceru, ka komandas pieteiksies, jo mūsu pagastā ir daudz zemnieku saimniecību, būs arī viesi. Katrs, kas piedalīsies, tiks apbalvots ar medaļu.