No 11. līdz 20. jūlijam Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolā norisinājās volejbola nometne „Volejbola vasara Ļaudonā". Nometnē piedalījās 24 skolēni no Madonas novada skolām.
Nometnes mērķi bija veselīga dzīvesveida izpratnes veidošana, volejbola spēles pamatelementu apmācība un pilnveidošana, kā arī volejbola kā komandu sporta spēles popularizēšana Madonas novadā.
Nometnes darba organizēšanā un vadīšanā piedalījās 3 pedagogi: nometnes vadītāja Liene Glaudāne, volejbola treneris Guntis Lazda un sporta skolotāja Anita Kidala. Nometnes laikā Madonas novada skolu jaunieši 10 dienas aktīvi trenējās un saturīgi atpūtās.
12. jūlijā volejbola sacensībās „PURE Chocolade" Madonas posmā no nometnes „Volejbola vasara Ļaudonā" piedalījās 6 komandas. 1. vietu F grupā jauniešiem izcīnīja komanda „Ļaudona", kurā spēlēja R. Miškinis, J. Krasnovs, E. Zemītis, I. Bilaničs. 3. vietu F grupā jaunietēm ieguva komanda „Griezītes", komandā spēlēja E. Zaķe, L. Grudule, E. Grudule, L. Adamoviča, I. Ieviņa.
Volejbolisti nometnes laikā apmeklēja Jūrmalu, Bulduru pludmali, kur iepazinās ar pludmales volejbola spēlēšanas specifiku un jauki pavadīja svētdienu, sacenšoties savā starpā un peldoties.
Nometnē vakara cēlienos notika viktorīna „Ko tu zini par Olimpiskajām spēlēm?". Skolēni apmeklēja Ļaudonas jauniešu centru „Acs", kurā notika dažādi turnīri galda spēlēs – novusā, galda tenisā u.c. Tā aktīvi trenējoties un atpūšoties, 10 dienas nometnē paskrēja nemanot.
Uz tikšanos nākamajā „Volejbola vasarā Ļaudonā"!