18. jūlijā ikvasaras svētceļojumā dosies evaņģēliski luteriskās baznīcas pārstāvji.
Kā norāda organizatori, svētceļojums ir izceļošana no zināmā uz neparedzamo, no ikdienišķā uz sakrālo, no nodrošinātības un ērtības uz vienkāršību un pieticību, no steigas uz rāmumu. Tas ir laiks padziļinātām attiecībām ar Dievu viņa radībā, klusumā, Rakstos, sevī un līdzcilvēkos.
Tiks iets maršruts: Nītaure – Zaube – Mālpils (apceres diena) – Allažu baznīca – Krimuldas baznīca, dienā vidēji veicot 22 km.
Svētceļojuma laikā plānotas dažādas lūgšanas, ikdienas dievkalpojums ar Sv. Vakarēdienu, Bībeles studijas, tiks vadītas meditācijas un apcere klusumā, notiks sarunas par ticību un dzīvi, būs iespēja personīgai sarunai ar svētceļojuma mācītāju un sadraudzībai savā starpā.
Svētceļojuma vadītāji: mācītājs Ingus Dāboliņš, evaņģēliste Linda Straume, piedalīsies arī mācītājs Jānis Ginters un mācītājs Austris Rāviņš. Pieteikšanās līdz 17. jūlijam, pulcēšanās iziešanai 18. jūlijā no pulksten 18 Nītaures baznīcā.