Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Madonu ierībināja ap 800 motociklu

LAURA KOVTUNA

Autors • 04.07.2016.

Madonu ierībināja ap 800 motociklu
Burtu lielums

Ja nu kāds to tiešām nepamanīja un nesajuta, sestdien, 2. jūlijā, Madonā sabrauca vairāki simti motociklistu uz motokluba „Free Hawks MC" 19. gadadienas svinībām. Visas dienas garumā bija sarūpēta plaša izklaides programma ne tikai pašiem baikeriem, bet arī apmeklētājiem.

Kā atzīst viens no pasākuma organizatoriem, „Free Hawks MC Latvia" pārstāvis Madonā Ansis Vārsbergs, lai gan netika veikta stingra pasākuma dalībnieku un apmeklētāju uzskaite, var teikt, ka šogad cilvēki taciņu uz šo pasākumu atraduši jau veiksmīgāk. – Pēc mūsu aptuvenajiem rēķiniem bija aptuveni 700-800 dalībnieku, kas piedalījās parādes braucienā. Savukārt par apmeklētājiem ir liels prieks – to gan bija vismaz četras piecas reizes vairāk nekā pagājušajā gadā. Visi bija priecīgi, smaidīgi, ceru, ka pasākums patika, – teic Ansis Vārsbergs.
Iepriekš jau informējām, ka motociklistu saiets „Madona 2016" iesākās ar dalībnieku pulcēšanos un parādes braucienu pa Madonas centrālajām ielām, noteikti pamodinot tos, kas bija iesnaudušies un aizmirsuši pasākumu apmeklēt, – vismaz pabāzt galvu pa logu. Visa maršruta garumā iespaidīgo baikeru procesiju policijas mašīnu pavadībā ielu malās vēroja cilvēku pūļi, uzgavilējot braucējiem un viņu iespaidīgajiem braucamrīkiem.
Pēc parādes brauciena gan motociklisti, gan apmeklētāji devās uz estrādi, kur turpinājās „Free Hawks MC" jubilejas svinības – ar A. Grīnfelda triāla moto šovu, dažādām atrakcijām gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā arī grupu „Bruģis" un „Jumprava" koncertu, svētku salūtu un dejām līdz rīta gaismai.
Tagad, pēc pasākuma, Ansis Vārsbergs secina: – Vienīgi nenotika virves vilkšanas sacensības, jo apmeklētāju vidū neatradās drosminieki, kas gribētu nodoties fiziskajām aktivitātēm tik karstā laikā. Bet pārējais gan viss notika un izdevās lieliski. Dāmas lauzās rokām, bērni ne tikai vienkārši nokrāsoja motociklu, bet tur sanāca „kāpostiņš" (smejas)… vismaz piecās kārtās bija krāsa un zīmējumi. Katru gadu tiek nolikts cits motocikls, un tas ir reāls, satiksmē drošs braucamrīks, nevis kaut kāda butaforija. Šogad tas bija mana dēla Renāra motocikls, ar ko viņš pārvietojas ikdienā. Pēc bērnu radošajām izpausmēm un pusstundas mazgāšanas motocikls atkal ir kā jauns – braukšanas kārtībā. Bet bērniem šī aktivitāte ļoti patika, izdevās arī zīmēšanas konkurss. Paldies Indrai un Ivaram no veikala „Papīrs", kas noorganizēja šo konkursu: atveda galdus, papīru, krāsas un arī balviņas. Bija redzams, ka bērni ir priecīgi, jo nebija jāsēž maliņā, kamēr pieaugušie izklaidējas – arī viņi varēja iesaistīties. Tāpat visas dienas garumā apmeklētāji varēja nofotografēties uz motocikliem vai ar motociklistiem, puiši pavizināja apmeklētājus, kas to vēlējās.
Motoklubā visi esam apmierināti gan ar parādes braucienu policijas pavadībā, gan ar skatītāju skaitu kuplā pulkā ceļu malās, gan ar aktivitātēm estrādē – triāla moto šovu, aktivitātēm, svētku koncertu, salūtu. Tiešām prieks, ka svētki izdevās gan motobraucējiem, gan apmeklētājiem. Nu ko, jāteic – uz tikšanos nākamgad, jūlija pirmajā sestdienā, kad motoklubā svinēsim apaļo 20 gadu jubileju. Būs jādomā, ko vēl tādu interesantu piedāvāt motociklistiem un apmeklētājiem, bet katrā ziņā būs forši!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px