Noslēgusies dienas nometne „Piedzīvojumi ceļ spārnos" jeb „Knābis", kas risinājās no 13. līdz 17. jūnijam.
Nometnē piedalījās 20 bērnu. Nometnes tēma bija „Putni", tāpēc katru dienu caur dažādām aktivitātēm tika iepazīti putni Latvijā. Tika izietas Mazsalacas Putnu takas un skandināts Skaņaiskalns.
– Kopā ar bērniem arī čakli izstaigājām Teirumnieku purva takas un Lubāna mitrājā darinājām zīlīšu būrīšus, – vēsta nometnes vadītāja Dace Dzilna. – Darbojāmies radoši un sportojām atpūtas vietā „Gulbju spārni". Kopīgi veidojām putnu būru parādi un darinājām lielo putna gleznu. Rezumējot varu teikt, ka tā bija jauka nedēļa kopā ar superīgiem bērniem. Paldies vecākiem un pedagogiem, kā arī brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja un atbalstīja!
Nometne tapa, pateicoties Madonas novada pašvaldības bērnu un jauniešu nometņu projekta konkursam 2016, Madonas JIC „Kubs" atbalstam un biedrībai „Roku rokā".
Dienas nometne bērniem notiks arī jūlijā. Uz to aicināti bērni vecumā no 8 līdz 10 gadiem. Nometnes nodarbība plānota Madonas BJC telpās un atpūtas vietā „Gulbju spārni" no pulksten 9 līdz 14, dalības maksa – 50 eiro.