No 27. jūnija līdz 1. jūlijam biedrība „KM Strautnieki" aicina 13-18 gadu vecus jauniešus piedalīties vasaras nometnē „Āķis lūpā".
Nometne domāta gan Madonas novada jauniešu domes dalībniekiem, gan jauniešiem, kuri vēlas iesaistīties domes darbā. Kā informē nometnes vadītāja Kristīne Lukaševica, nometnes mērķis ir mest izaicinājumu, ieinteresēt katru jaunieti, lai viņš kļūtu sociāli aktīvs un līdzdarbotos sava novada jauniešu dzīves uzlabošanā.
Caur dažādām aktivitātēm – stratēģijas spēlēm, komandas saliedēšanas spēlēm, diskusijām, radošām aktivitātēm – jaunieši apgūs dažādas prasmes: prasmi uzklausīt; spēju ieklausīties, ieraudzīt, atpazīt; sniegt un saņemt atbalstu; komunicēt; ģenerēt idejas; pieņemt lēmumus grupā un individuāli; uzņemties personisko atbildību; uzticēties, ticēt saviem un komandas spēkiem.
Caur kopīgi veicamajiem uzdevumiem katrs dalībnieks nometnē izdzīvo savu pieredzi.