Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par AS „Madonas ūdens" un SIA „Ošupes KU" apvienošanu.
AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks deputātus informēja, ka Madonas novada pašvaldības SIA „Ošupes KU" pašlaik faktiski veic tikai ūdenssaimniecības pakalpojuma sniegšanu Ošupes pagastā.
– Uzņēmuma aktīvi faktiski ir saistīti tikai ar ūdenssaimniecības pakalpojuma sniegšanu. Ir atzīstams, ka turpmāk ūdenssaimniecības pakalpojumu Ošupes pagastā efektīvāk par SIA „Ošupes KU" varētu nodrošināt AS „Madonas ūdens", – skaidroja Guntars Dambenieks.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma: uzsākt SIA „Ošupes KU" reorganizāciju apvienošanas ceļā, to pievienojot AS „Madonas ūdens"; iegūstošā sabiedrība ir Madonas novada pašvaldības AS „Madonas ūdens", un pašvaldības kapitāla daļu turētāja lēmumus pieņem Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters; uzdot AS „Madonas ūdens" kapitāla daļu turētāja pārstāvim un SIA „Ošupes KU" kapitāla daļu turētāja pārstāvim pieņemt lēmumu par kapitālsabiedrību apvienošanu; palielināt AS „Madonas ūdens" pamatkapitālu, ieguldot AS „Madonas ūdens" pamatkapitālā mantisko ieguldījumu – SIA „Ošupes KU" pamatkapitālā esošo mantu par summu, kuras vērtība nosakāma atbilstoši Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 132. panta otrajai daļai un Komerclikuma 154. pantam, bez jaunu dalībnieku uzņemšanas, pretī saņemot attiecīgu jaunu daļu skaitu.