Lazdonas pamatskolā Ģimenes dienas svinēšana ir kļuvusi par skaistu tradīciju. Arī šogad skolas saime 12. maijā aicināja ģimenes uz svētku koncertu, lai pateiktu, cik mīļas un svarīgas tās ir.
Skaistākie pavasara svētki pulcēja skolā skolēnu vecākus, vecvecākus un pārējos ģimenes locekļus. Šis koncerts bija kā mīlestības sveiciens. Koncertā bērni smaidot dziedāja, priecīgi dejoja, deklamēja dzeju, ar vecāku līdzdarbošanos rādīja ludziņas „Rācenis" mūsdienīgo interpretāciju, kura lika daudziem pasmaidīt. Bērni pārsteidza vecākus, rādot „Digitālo ģimeņu fotoalbumu", kurā vecāki un vecvecāki atpazina sevi bērnības dienu fotogrāfijās. Priekšnesumi bija sirsnīgi, mīļi un jauki, iepriecinot ikvienu skatītāju. Kas gan var būt labāks par smaidu sejā un prieku vecāku acīs, saskatot savu bērnu acīs laimes dzirkstelītes. Lepojamies ar katras Lazdonas pamatskolas ģimenes bērnu sasniegumiem.
Ikviena ģimene ir dārgs un sargājams veidojums. Tā ir kā trausls zieds, kas ir kopjams un aprūpējams ik dienu. Tas skaisti uzplaukst, sniedz laimi un iepriecinājumu, kad par to pienācīgi rūpējas. Stipra un laimīga ir tā ģimene, kurā ikviens bērniņš piedzimst šai pasaulē gaidīts, aug mīlēts un vesels. Novēlu, lai mūsu ģimenes ir stipras un laimīgas! Lai bērni ģimenēs ienes daudz, daudz gaišuma, lai viņu bērnība aizlido viegli kā dzeltens taurenis pieneņu pļavā.