A. Eglīša ĻAUDONAS vidusskolā 5. un 6. maijā viesojās Juuru skolas (Igaunija) delegācija – 36 skolēni un 5 skolotāji.
Skolas direktors Guntis Lazda pastāstīja: – Mūsu un Juuru skolas sadraudzība turpinās jau gadiem, vienu gadu viņi brauc pie mums, otru – mēs pie viņiem. Tikšanās pirmajā dienā viesi apskatīja skolu, mums bija kopīgs koncerts un diskotēka. Otrajā dienā pēc kopīgas audzināšanas stundas devāmies uz sporta un atpūtas bāzi „Smeceres sils", kur bija iespēja piedalīties fotoorientēšanās sacensībās un orientēties pēc atmiņas, iepazīt piedzīvojumu trasi. Sekoja pēcpusdiena A. Eglīša Ļaudonas vidusskolā, līdz viesi devās mājupceļā. Skolēniem bija iespēja uzlabot savstarpējo komunikāciju, būt brīvākiem, atraisītākiem, sarunāties pārsvarā angļu valodā.