Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika lemts par finansējuma piešķiršanu multifunkcionālo iekārtu un kopētāju iegādei.
Pašvaldības informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs Edgars Veips sēdē minēja, ka, veicot pārbaudi esošajām multifunkcionālajām iekārtām, kas atrodas Madonas novada bāriņtiesā, konstatēts, ka iekārtas ir nolietotas un nav atbilstošas darba noslodzei. Pieņemts lēmums iegādāties multifunkcionālās iekārtas atbilstoši vajadzībām un noslodzei.
– Sakarā ar kopētāju bojājumiem Madonas muzejā un vakarskolā ir veikta kopētāju pārbaude un konstatēts, ka kopētāju detaļas ir bojātas un tehniskās komponentes nolietotas, tāpēc remonts nav ekonomiski izdevīgs. Pieņemts lēmums iegādāties jaunus kopētājus atbilstoši vajadzībām un noslodzei, – informēja Edgars Veips.
Dome nolēma piešķirt finansējumu multifunkcionālo iekārtu un kopētāju iegādei no novada budžeta atlikuma uz gada sākumu 3430 eiro visām trim iestādēm.