LAZDONAS pamatskolas skolēni 29. aprīlī piedalīsies Meža dienu pasākumā, kas šogad notiek ar devīzi „Aug mežs, augam arī mēs!". Meža dienu pasākums Lazdonas pamatskolas skolēniem tiek rīkots sadarbībā ar Valsts meža dienesta Centrālvidzemes virsmežniecības Madonas nodaļu un AS „Latvijas valsts meži".
Mežzinis Vilnis Trops pastāstīja: – Pulcēsimies, sākot no pulksten 9.30, pie Lazdonas pamatskolas. Kopā ar skolēniem Meža dienas rīkojam katru pavasari. Arī šoreiz pārrunāsim par mežu, par tā vērtību. Mūsu programmā ir arī jaunu putnu būrīšu izvietošana un veco apsekošana, iztīrīšana, sarunas par putniem, kas kurā būrītī dzīvo. Sakopsim valsts meža ceļmalas, atpūtas vietas, salasot neapzinīgu iedzīvotāju atstātos atkritumus. Bērni, kas piedalīsies Meža dienās, noteikti nebūs to vidū, kas izmet plastmasas pudeles, maisiņus un iepakojumu ceļmalā vai meža taku malās.
Lazdonas pamatskolas direktore Inese Juhnoviča papildināja, ka Meža dienās, kā ik gadu, sadarbībā ar mežiniekiem piedalīsies 5.-8. klases skolēni.