17. aprīlī
Madonas policija aizdomās par laupīšanu pa karstām pēdām aizturēja divus vīriešus. Pēc pusnakts tika saņemta informācija par laupīšanu Madonā, Rīgas ielā, kur divi vīrieši, pielietojot vardarbību, 1983. gadā dzimušam vīrietim nolaupīja maku ar naudu un dokumentiem, telefonu.
Cietušais par šo faktu informēja policiju, un jau pēc neilga laika aizdomās turamās personas tika noskaidrotas un aizturētas. Aizturētie – 1985. gadā dzimuši vīrieši – jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem, turklāt aizturēšanas laikā viens no vīriešiem mēģināja bēgt no policijas. Policijā par laupīšanu sākts kriminālprocess.
Informāciju sagatavoja: SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas grupas vecākā inspektore