VARAKĻĀNU vidusskolas skolēni sadarbībā ar AS „Latvijas valsts meži" Centrālvidzemes virsmežniecību 20. aprīlī piedalīsies Meža dienu pasākumā, kas šogad norit ar devīzi „Aug mežs, augam arī mēs!".
Ziemeļlatgales mežsaimniecības 1. Madonas iecirkņa vadītājs Vilnis Otvars pastāstīja: – Kopā ar Varakļānu vidusskolas skolēniem mežu stādīsim Dekšāru pagastā par godu Latvijas simtgadei. Pagājušajā gadā Varakļānu skolēni apguva priedes ietvarstādu stādīšanu, bet šogad, lai par meža atjaunošanu būtu plašākas zināšanas, izvēlējāmies stādīt egles kailsakņus. Eglīšu stādi izaudzēti „Podiņu" kokaudzētavā. Pasākumu organizējam kopā ar mežzini Elmāru Gruduli. Tiekoties ar skolēniem, pārrunāsim par mežu, tā attīstību, par mūsu attieksmi pret mežu.