Klāt pavasaris ar teātra dienām. Šoreiz novadā tik daudz teātra mīļotāju, ka viņi savu māku rāda, gan Varakļānos, gan Liezērē.
Man bija iespēja kopā ar Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Kastanītis" jaunajiem aktieriem teātra gaisotni baudīt Liezēres kultūras namā.
Šeit tikos ar vilku, kurš izvēlies no grāmatas, mazo ganiņu, lapsām un vilkiem, slimajiem runčiem, ņauvu, abru taisītāju, rūķīti un citiem pasaku tēliem. Iemācījos arī audzēt kukurūzas vālīti un citas dzīves gudrības. Katrs tēls izstaroja sirds siltumu un deva pozitīvu enerģiju.
Paldies Liezēres „minčiem" par atraktīvo pasākuma vadīšanu! Prieks bija būt kopā ar visu pirmsskolas izglītības iestāžu teātra dienu dalībniekiem.
Uz tikšanos nākamajās teātra dienās!