Šogad uzsākām jaunu rubriku, aicinot savus lasītājus piedalīties laikraksta „Stars" satura veidošanā, iesūtot piefiksētos fotomirkļus no savām ikdienas gaitām. Ar prieku jāatzīst, ka vairāk iedzīvotāji pamanījuši kuriozas vai pozitīvas emocijas raisošas ainiņas, tomēr, arī ziņojot par nejēdzībām, ir bijusi iespēja sabiedrībai likt sarosīties un vērst izmaiņas uz labu.
Redakcijas balsojumā ir noskaidroti labāko kadru autori šā gada pirmajā ceturksnī, kas balviņā saņems e-Stara abonementu nākamajiem trim mēnešiem. Uzvarētāji ir: Elīna Pupause (uzcelts un iemūžināts liels sniega zaķis), Augusts Tārauds (kovārnis veic „videonovērošanu") un Marika Borenkova, Veronika Brakovska (ceļu tīrīšana Sarkaņu pagastā). Lūdzam uzvarētājus sazināties ar laikraksta redakciju, lai vienotos par e-abonementa noformēšanu: pa tālruni 64821540 vai rakstot uz e-pastu [email protected].
Atgādinām, ka akcija „Mūsu reportieris" turpināsies vēl visu šo gadu, ik ceturksni attiecīgi nosakot labākos iesūtītos fotoattēlus. Ja arī tev ir gadījies piefiksēt ainiņas, kas liek aizdomāties, prasa risinājumu vai raisa pozitīvas emocijas un ikdienas gaitās kaut nedaudz uzmundrina, sūti foto ar nelielu aprakstiņu un savu kontaktinformāciju uz e-pastu: [email protected] vai pa pastu: laikraksta „Stars" redakcijai, Blaumaņa ielā 17, Madonā, Madonas novadā, LV 4801. Pieņemsim arī attēlus, kas ievietoti sociālajos portālos draugiem.lv, twitter un facebook.com ar norādi „#musureportieris". Esi aktīvs, pamani pirmais, kļūsti par mūsu „ārštata reportieri" un laimē balviņas!