Barkavas pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Ābelīte" 26. februārī grupiņu bērnu vecvecāki tika aicināti uz brīnišķīgu iespēju pabūt kopā ar saviem mazbērniem „Vecvecāku pēcpusdienā". Arī bērni jutās gandarīti, ka tieši viņu vecmāmiņas un vectētiņi ir ieradušies ciemos pie viņiem.
Bērni bija sagatavojuši priekšnesumus, lai iepriecinātu savus vecvecākus, kā arī ar lielu prieku iemācīja vecvecākiem dažādas rotaļas.
Katrs ar prieku un satraukumu sirdī vēroja bērnu sagatavotos priekšnesumus – dziesmas, rotaļas, dejas, teātri un dzejolīšus.
Bērni bija sagatavojuši dāvaniņu un iemācījušies dziesmiņu saviem vecvecākiem.
Pēc pasākuma vecvecāki apskatīja bērnu darbu izstādi un iepazinās ar grupu telpām.
Paldies, ka mācāt saviem mazbērniem visu labo un skaisto! Paldies, ka atnācāt!
PII „Ābelīte" vārdā –
INA BARKĀNE