VARAKĻĀNU vidusskolas 12. klasē šajā mācību gadā mācās 18 skolēnu.
– Ļoti laba, aktīva klase, – vērtēja Varakļānu vidusskolas direktors. Vaicāts par žetonu izsniegšanas tradīcijām Varakļānu vidusskolā, direktors Juris Daleckis pastāstīja:
– Mūsu skolā viss notiek citādāk. Nav žetonu vakara, kā ierasts Madonas novada vidējās izglītības mācību iestādēs. Mums tradicionāls ir pasākums „Par skolas godu", kas tiek rīkots aprīlī. Varakļānu vidusskolas žetoni tiek pasūtīti, vidusskolas abiturienti ir iecienījuši un izvēlas sudraba gredzenus ar iegravētu Varakļānu logo – lapsu. Tā kā mums nav žetonu vakara, vidusskolas beidzējiem žetonus mēs izsniedzam skolas izlaidumā, jo tad vēl nav eksāmenu vērtējuma un atestāta. Tā vietā pasniedzam žetonu. Jauniešiem tā ir lieliska atmiņa par skolas gadiem. Patlaban skolēni aktīvi piedalās olimpiādēs, sporta pasākumos, zinātnisko darbu aizstāvēšanā, darbu skatēs sadarbojamies ar Viļānu un Riebiņu novadu.