MEIRĀNU Kalpaka pamatskolas kolektīvs tāpat kā daudzas izglītības iestādes Latvijā iesaistījās „Maxima" izglītības atbalsta programmā „Savai skolai", kas tika rīkota ar mērķi, lai Latvijas skolas un bērnudārzi varētu uzlabot tehnisko nodrošinājumu un ikvienam būtu iespēja viegli un reizē ļoti īpaši pateikt „Paldies!" savai skolai.
7. februārī akcija noslēdzās, un kopā Meirānu Kalpaka pamatskolas kolektīvam ar saviem atbalstītājiem izdevies savākt vairāk nekā 2200 uzlīmju. – Tas ir pat vairāk, nekā mēs cerējām, un dod iespēju mums iegādāties ne tikai 11 CD materiālus dabaszinību stundām, bet arī kinētiskās smiltis (apm. 6 kg) un rakstāmlietu komplektu (24 kastītes –
flomāsteri, zīmuļi, vaska krītiņi, tāfeles un asfalta krītiņi), – stāsta skolotāja Aiva Caunīte un saka lielu paldies visiem, kas atbalstīja skolu. – Īpašs paldies lielākajiem uzlīmju vācējiem – Kates Krēsliņas un Riharda Lāžes ģimenēm, grupiņai „Kāpēcīši", paldies visiem skolas bērniem, kas nesa uzlīmes. Paldies ģimenēm, kuru bērni vairs pie mums nemācās – Ķeveru, Bidiņu un Mezšargu ģimenēm, A. Grāpei, Solzemnieku, Ilzēnu un Čaikovsku ģimenēm. Izvēlētā prece skolai tiks piegādāta līdz 29. maijam.