Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Namsaimnieka kase pārceļas uz Saieta laukumu

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 22.02.2016.

Burtu lielums

vēsta SIA „Madonas namsaimnieks" mājas lapa internetā www.madonams.lv, ar 1. martu uzņēmuma kase no Augu ielas 29 tiek pārcelta uz Madonas novada pašvaldības ēku Madonā, Saieta laukumā 1. Sakarā ar pārcelšanos SIA „Madonas namsaimnieks" kase Augu ielā 29 nestrādās no 25. līdz 29. februārim ieskaitot.

Ar 1. martu kase Madonas novada pašvaldības ēkā Madonā, Saieta laukumā 1, strādās un maksājumus (tai skaitā SIA „Madonas siltums" un AS „Madonas ūdens" rēķinus) pieņems pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 9 līdz 12 un no pulksten 13 līdz 16, bet piektdienās – no pulksten 9 līdz 12 un no pulksten 13 līdz 15. Papildu komisijas nauda netiks iekasēta.
Dažas izmaiņas iedzīvotāji, kuri komunālo pakalpojumu rēķinu apmaksai joprojām izmanto skaidras naudas norēķinus, piedzīvoja jau februārī, kad SIA „Madonas siltums" kasē varēja samaksāt tikai par apkuri un karsto ūdeni, bet AS „Madonas ūdens" kasē – tikai par ūdeni un kanalizāciju. Savukārt SIA „Madonas namsaimnieks" – vienīgais no pašvaldības uzņēmumiem – turpināja pieņemt maksājumus par visu triju pašvaldības uzņēmumu sniegtajiem pakalpojumiem.
Sākot ar 1. martu, to vienuviet jau varēs izdarīt Madonas pilsētas centrā SIA „Madonas namsaimnieks" kasē Madonā, Saieta laukumā 1, bet samaksāt par apkuri un karsto ūdeni būs iespējams arī SIA „Madonas siltums", par ūdeni un kanalizāciju – arī AS „Madonas ūdens" kasē.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px