Marika Sarkaņu pagastā nofotografējusi to, cik savdabīgi pie viņiem tiek tīrīti ceļi. Gluži vai kā drošības saliņa pa vidu brauktuves joslām atstāts sniega valnis.
Vai tas tiešām darīts satiksmes drošības vārdā, tā teikt, lai autovadītāji nemaz nedomā iebraukt pretējā braukšanas joslā, pat ja nepieciešams veikt kāda šķēršļa apbraukšanas vai lēnāka priekšā braucošā apdzīšanas manevru? Ko darīt, ja jānogriežas pa kreisi?
Arī Sarkaņu pagasta iedzīvotāja Veronika ir sašutusi par šo ainu: – Tā pie mums tiek tīrīts sniegs, atstājot kukuržņus un sniega valni ceļa vidū, un tā notiek jau kuro gadu. Esam pagasta pārvaldniekam par šo jautājumu zvanījuši, bet viņš to neuzskata par problēmu – lai braucot pa citu ceļu vai kukuržņus apbraucot. Labi, ka tagad saulīte uzspīdēja, sniegs mazliet pakusa. Bet, ja būtu uznākuši mīnusi, ko drīzumā arī sola, ar to būtu cauri!
Arī tu vari dalīties ar savā ikdienā novēroto! Sūti foto ar aprakstu uz e-pastu [email protected]
vai pa pastu: laikraksta „Stars" redakcijai, Blaumaņa ielā 17, Madonā, Madonas novadā, LV 4801, vai ietago attēlu sociālajos portālos (twitter, draugiem.lv, facebook.com) #musureportieris. Tādējādi vari kļūt par „Mūsu reportieri", pirmais ziņojot par interesantiem notikumiem Madonas reģionā vai nejēdzībām, kas būtu jārisina. Labākos reizi ceturksnī sagaida balviņas!