Martā Latvijas Reģionu televīzija „Re:TV" demonstrēs jau ceturto raidījumu cikla „Es varu būt zaļš" sezonu.
Lai veicinātu jaunākās paaudzes interesi par nepieciešamību dzīvot videi draudzīgāk, Re:TV komanda raidījumā aicina piedalīties skolēnus no visas Latvijas skolām.
Dalībai raidījumā var pieteikties 1.-12. klašu skolēni. Konkursa pieteikumā brīvā formā jānorāda idejas apraksts – ar kādu labo darbu un radošām idejām skolēni (klase un klases audzinātājs) palīdzēs uzlabot vides stāvokli Latvijā.
Sākot ar martu, filmēšanas komanda dosies pie desmit izraudzītajām klasēm, lai dokumentētu procesu, kā skolēni realizē savu ideju.
Visas desmit klases, kuras piedalīsies raidījumos ar savām idejām, saņems veicināšanas balvas. Savukārt pēdējā raidījumā, šā gada decembrī, vides eksperti un projekta īstenotāji, noskatoties visus Re:TV komandas izveidotos sižetus, izvērtēs, kura ir bijusi veiksmīgākā un videi draudzīgākā idejas realizācija. Viena klase saņems galveno pateicības balvu – apmaksātu braucienu un ekskursiju uz klases izvēlētu dabas izglītības centru, dabas taku vai dabas muzeju Latvijā.