ĒRGĻU novada lauksaimniekiem 12. februārī pulksten 11 notiks LLKC Madonas nodaļas rīkotais seminārs "Par ES un valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu". Pulcēšanās vieta – Ērgļu saieta nams.
Ērgļu novada lauku attīstības konsultante Diāna Suščenko iepazīstināja ar semināra darba kārtību: – Par grozījumiem nodokļu normatīvajos aktos pastāstīs VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas daļas galvenā nodokļu inspektore Līga Īvāne. Ar aktualitātēm lauksaimniekiem, ES un valsts atbalstu 2016. gadā, lauku attīstības plānu 2014.-2020. gadam un tā pasākumiem iepazīstinās LLKC Madonas nodaļas uzņēmējdarbības konsultante Anita Briška. No 2016. gada visiem pretendentiem uz platībmaksājumiem būs jāizmanto tikai elektroniskā pieteikšanās sistēma. Lauku saimniekus uzrunās arī AS "Attīstības finanšu institūcijas Altum" Gulbenes reģionālā centra vadītājs Valtis Krauklis, sniedzot ieskatu valsts atbalsta programmās uzņēmējdarbības attīstībai.