Madonas pilsētas pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Erita Padoma informē, ka februāra pirmajā pusē biedrība organizē divus pasākumus un aicina tos apmeklēt.
2. februārī pulksten 10 Jāņa Simsona Madonas mākslas skolā būs tikšanās ar tās direktori Kristīni Šulci. Pagājušajā gadā Madonas mākslas skola atzīmēja 40 gadu jubileju. Tiekoties ar skolas direktori, varēs uzzināt daudz interesanta gan par skolas vēsturi, gan tagadni un nākotnes iecerēm. Paredzētas arī radošās darbnīcas.
12. februārī pulksten 12 Madonā, Parka ielā 6 (zālē), būs iespēja noklausīties izsmeļošu lekciju par sociālajiem pakalpojumiem, sociālo palīdzību un tās pieejamību Madonas novada pašvaldībā 2016. gadā. Varēs arī uzdot jautājumus Madonas novada sociālā dienesta darbiniekiem un saņemt atbildes.