Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Pēc 12 gadiem ir piepildījies…

Redakcija

Autors • 28.01.2016.

Burtu lielums

"Stara" redaktores Baibas Miglones novēlējums.
Atceros, pirms 12 gadiem, atskanot telefona zvanam, izdzirdēju klausulē svešu balsi. Zvanot no "Stara" redakcijas – es esot laimējusi galveno balvu rīkotajā loterijā.

It kā apmulsu, neticēju; kad klausījos tālāk sacīto, tikai tad noticēju, jo redaktore Baiba Miglone jautāja, vai nākamajā dienā būšu mājās. Tad sapratu, ka nav nekāds pārpratums. Tā arī nākamajā dienā ar satraukumu un nepacietību gaidīju – kas nu būs? Trīs pārstāvji no Madonas nesa istabā kaut ko lielu. Izrādījās, ka togad loterijas galvenā balva bija televizors. Vēl šodien mani šis laimētais televizors "Vestel" priecē un ir ierindā.
"Staru" abonējam ik gadu. Pasūtot avīzi šim gadam, meitai piekodināju, lai pasūta pastā, tad būs kvīts uz rokas (it kā kaut ko jau būtu paredzējusi).
Saņemot avīzi, vispirms apskatu 1. lappusi, lai uzzinātu, kas būs jau nākamajā numurā. Tad skatos pagastu ziņas, varbūt būs kas par Kalsnavu. Ja ko atrodu, tas priecē. Tā pagājušā gada nogalē bija publicēts raksts par mūsu pasta nodaļas meiteņu ne tik vieglo ikdienas darbu. Klusībā nodomāju – lai viņām veicas, jo viņas to ir pelnījušas!
Dienā, kad avīzē bija publicēti šā gada "Stara" izlozes rezultāti, draudzene no Praulienas zvanīja un sveica mani. Biju izbrīnīta – kas tad nu? Viņa turpināja – sakarā ar laimēto balvu loterijā. Pati avīzi saņēmu vēlāk un tad pārliecinājos, ka ir tik tiešām laimējies.
Zelta vārdi "Stara" redaktorei pirms 12 gadiem, ko novēlēja prombraucot – lai veiksme pavada arī turpmāk! Nu tas ir piepildījies. Šogad esmu laimējusi loterijā tosteru. Un labi arī ir, jo iepriekšējais jau laiciņu kā izgājis no ierindas.
Jāsaka, kā savulaik Āris Auders teica par "zelta rokām". Arī es saku paldies tām "zelta rokām", kas izvilka no 600 iesūtītajām anketām tieši manējo, kas tad arī ļāva ierindoties laimētāju sarakstā. Vēlreiz paldies!
Es ieteiktu ikvienai novadā dzīvojošajai ģimenei, ja arī rocība neļauj vairāk, tad "Staru" jau nu gan vajadzētu pasūtīt. Lasot to, daudz ko var uzzināt ne tikai par norisēm pašu reģionā, bet arī citur un valstī kopumā. Pie reizes arī saņemot gada kalendāru un TV programmu, un vēl arī iespēja piedalīties rīkotajās loterijās, kļūstot par veiksminieku. Lai veicas!

Veiksmi vēlot arī visam "Stara" redakcijas kolektīvam –
VALENTĪNA PUZĀNE
Jaunkalsnavā

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px