Pagājušajā nedēļā laikraksta „Stars" rubrikai „Mūsu reportieris" kāda jaunā māmiņa iesūtīja šādu foto ar komentāru: „Bija jāiet uz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (VSAA), bet viņiem notikušas izmaiņas, tagad iestāde atrodas VID ēkā. Tikai jautājums – kā lai tiek ēkā ar bērnu ratiņiem?"
Patiesi, fotoattēls uzskatāmi parāda nepārvaramas kāpnes un šķietami neiespējamo misiju nokļūt VSAA vai VID ēkā ar bērnu ratiņiem vai cilvēkiem ratiņkrēslos. Taču zinātāji atminēsies laikraksta „Stars" 6. janvāra rakstu „VSAA Madonas reģionālā nodaļa pārcēlusies", kurā VSAA Madonas reģionālās nodaļas vadītāja Maija Biezā akcentēja tieši šo jautājumu – uzbrauktuve atrodas ēkas kreisajā pusē, un uz tās nokļūt var no VSAA un VID ēkas pagalma puses.
Esi acīgs arī tu un piefiksē dažādas ikdienas ainiņas – gan tādas, kas raisa pozitīvas emocijas un prieku, gan situācijas, kas rada jautājumus! Esi pirmais, kas to dara zināmu citiem! Sūti savus fotoattēlus uz e-pastu [email protected] vai pa pastu: laikraksta „Stars" redakcijai, Blaumaņa ielā 17, Madonā, Madonas novadā, LV 4801, vai ievieto sociālajos tīklos – #musureportieris.