Uzreiz pēc lielākiem sniegiem aizvadītajā nedēļā laikraksta „Stars" redakcijā iegriezās Praulienas iedzīvotājs Osvalds, vēršot mūsu uzmanību uz problēmu saistībā ar invalīdu stāvvietām Madonā.
„Tepat blakus „Stara" redakcijai Blaumaņa ielā, kur izbūvēta stāvvieta cilvēkiem ar invaliditāti, sniegs iztīrīts, bet atstāts liels sniega valnis, kam, no mašīnas izkāpjot, nemaz nevar tikt pāri. Citviet invalīdu autostāvvietās ir apsniguši horizontālie apzīmējumi, savukārt vertikālo ceļa zīmju, kas norādītu, ka šeit atrodas šāda stāvvieta, nemaz nav, piemēram, pie veikala „Maxima", Madonas novada pašvaldības ēkas u. c.," pauž Osvalds, kam ikdienā gadās ar šīm problēmām sastapties, jo bieži sanākot vadāt cilvēku ar invaliditāti. Kādā no nākamajiem laikraksta „Stars" numuriem plašāk pētīsim situāciju saistībā ar invalīdu stāvvietām.
Savukārt lasītāji, kas savās ikdienas gaitās arī pamana kādu ievērības cienīgu kadru, ir aicināti tos iesūtīt laikraksta „Stars" redakcijai, kļūstot par mūsu reportieri. Tu vari ziņot gan par pozitīviem mirkļiem, gan nejēdzībām, kam jāpievērš uzmanība un jārisina, uz e-pastu [email protected] vai pa pastu: „Stara" redakcijai, Blaumaņa ielā 17, Madonā, Madonas novadā, LV 4801.