Ošupes pagasta Degumnieku ciemā iedzīvotājus un viesus visu svētku laiku priecēja Ziemassvētku eglīšu un meža zvēru dekorācijas, gluži kā no pasaku grāmatām.
Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls pastāsta, ka Ziemassvētku eglīšu dekorācijas uzstādītas jau 2014. gada svētku sezonā un tās izgatavoja Māris Šķēls. Savukārt pērnā gada nogalē klāt vēl piepulcējušies dažādi dzīvnieciņi Artūra Suhanova izpildījumā.
– Ziemassvētku dekorācijas visā Degumnieku ciemā dzīvo līdz ierastajam labdarības koncertiņam, ko Degumnieku pamatskola jau tradicionāli rīko jaunā gada pirmās nedēļas nogalē. Tad šo svētku laiks beidzas, līdz ar to šonedēļ skaistie rotājumi pamazām tiek demontēti, lai gaidītu nākamos Ziemassvētkus, – teic Aigars Šķēls. Viņš piebilst, ka laika gaitā plānots šo zvēriņu saimniecību papildināt, kā arī atklāj, ka uz nākamajiem lielākajiem svētkiem – Lieldienām – plānots uzstādīt zaķus, olas un dekorus ar pavasara tematiku.