BĒRZAUNES pagastā jau šosestdien, 9. janvārī, pulksten 10 notiks ceļojošā kausa izcīņas hokeja turnīra „Bērzaunes ripa" 1. posma spēles.
– Sals ir labvēlīgs hokeja spēlētājiem, dīķis ir aizsalis, ledus ir biezs, tiek laistīts un gatavots hokeja spēlēšanai, – pastāstīja bērnu un jauniešu centra vadītāja Anita Aizstrauta. Hokeja turnīru „Bērzaunes ripa" atbalsta Bērzaunes pagasta pārvalde, Madonas novada pašvaldība, krodziņš „Šlāgeris", SIA „Damaksnis" un „Sense of Team".
Hokeja komandas sacentīsies trijās grupās: jaunie spēlētāji līdz 12 gadiem, jaunieši 13-17 gadu vecumā, kā arī vecākā grupa, sākot no 18 un vairāk gadiem. Pieteikšanās pie Agritas Aizstrautas pa e-pastu [email protected] līdz 8. janvārim. Reģistrēšanās sestdien sāksies no pulksten 9 pie bērnu un jauniešu apvienības „Rīts".