Aizvadītā nedēļa nesusi gana drūmu noziedzīgo nodarījumu statistiku, jo reģistrēti divi smagi noziegumi. Tai skaitā 5. decembrī ap pulksten 20.17 Madonā, Rūpniecības ielā, pagaidām nenoskaidrota automašīna uzbrauca gājējam, 1951. gadā dzimušam vīrietim, un pameta notikuma vietu.
Pēc negadījuma vīrietis ar dažādām traumām smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā. VP VRP Madonas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Randare informē: – Notriektais gājējs guva smagas galvas traumas, tāpēc šobrīd no viņa ir grūti gūt kādu informāciju, kaut arī vīrietis ir nācis pie samaņas. Negadījums notika Rūpniecības ielā, tuvāk Lazdonas Sv. Trijādības pareizticīgo baznīcai. Šis ceļa posms ir nosacīti apgaismots, diemžēl gājējs bija bez gaismu atstarojošajiem elementiem.
Arī autovadītājs ir būtiski pārkāpis Ceļu satiksmes noteikumus, kas paredz – ja ceļu satiksmes negadījumā ir cietuši cilvēki, autovadītājs nekavējoties apstājas un paliek negadījuma vietā, dara visu iespējamo, lai cietušajam sniegtu pirmo palīdzību, izsauc neatliekamo medicīnisko palīdzību vai glābšanas dienestu, bet, ja tas nav iespējams, ar savu vai citu garāmbraucošu transportlīdzekli nogādā cietušo tuvākajā ārstniecības iestādē un pats atgriežas negadījuma vietā; dara visu iespējamo, lai negadījuma vietā saglabātu notikuma pēdas, pieraksta aculiecinieku vārdu, uzvārdu un adresi; par ceļu satiksmes negadījumu paziņo policijai un, ja nepieciešams, glābšanas dienestam un tālāk rīkojas pēc to norādījumiem.
Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 21. nodaļas, un tiek meklēta gājēju notriekusī automašīna un tās vadītājs. Policija aicina atsaukties aculieciniekus, kas ap šo laiku varētu būt redzējuši negadījumu vai bojāto automašīnu, zvanot uz tālruni 110.