VESTIENAS pagasta pārvaldes tuvumā, gaidot Ziemassvētkus, katru gadu tiek iedegta egle. Šogad tā iemirdzēsies 10. decembrī pulksten 16.
Vestienas tautas nama vadītāja Ieva Reine pastāstīja: – Pie pagastmājas ir iestādīta eglīte, bet tā vēl ir par mazu, tai vēl jāpaaugas. Tāpēc Ziemassvētku egle tiks atvesta no meža un uzstādīta, izrotāta ar spuldzīšu virtenēm. Par svētku noskaņu, iededzot eglīti pie pagasta pārvaldes nama, aicināti parūpēties Vestienas pamatskolas skolēni.
Vestienas pamatskolā atklāja, ka Ziemassvētku gaidīšanas laikā tiek organizēta arī labdarības akcija, kad ikviens ir aicināts līdz 14. decembrim atnest uz skolu kādu nelielu dāvanu. Tā svētkos iepriecinās vientuļos pensionārus un bērnus ar īpašām vajadzībām.