Stipendiju konkursā „Latvijas maksimālisti" izvēlēti pirmie 20 konkursa finālisti oktobrī un novembrī.
Finālistu vidū, mākslas kategorijā, iekļuvusi Endija Zvirgzdiņa no Madonas. Endija mācās Madonas pilsētas 1. vidusskolas 10.b klasē, un viņas hobijs ir māksla. Meitene zīmē kopš bērnības, un pēc vidusskolas beigšanas viņa vēlētos turpināt studijas mākslas jomā.
Stipendiju konkursam pieteikušies 56 jaunieši no visas Latvijas. Visplašāk pārstāvēts ir Rīgas reģions (no tā nāk 18 jaunieši), kā arī Vidzemes reģions (11 jauniešu) un Kurzemes reģions (10 jauniešu). Skolas, no kurām konkursā piedalās visvairāk jauniešu, ir Madonas pilsētas 1. vidusskola un Saldus 1. vidusskola – no katras stipendiju konkursā pieteikušies trīs skolēni. Visvairāk pārstāvētās kategorijas ir sports, māksla un mūzika.
Pieteikšanās konkursam turpināsies līdz 2016. gada 15. janvārim. Savus spēkus aicināti izmēģināt 5.-12. klašu skolēni, kā arī 1.-3. kursu profesionālo vidusskolu skolēni.