ĒRGĻU vidusskolas 2. klase kopā ar skolotāju Lienu Bukovsku jau pēc pirmās adventes sveces iedegšanas aicina piepildīt „Brīnumu lādi" ar pašgatavotiem un arī veikalā nopērkamiem gardumiem un lietām.
– Ar „Brīnumu lādi" Ziemassvētkos, kas ir pārdomu un brīnumu laiks, mēs varam palīdzēt un dāvāt pa brīnumam tiem bērniem, kuriem tas ir visvairāk vajadzīgs. Mums jau ir pastāvīgie rūķi-brīnumdari, uzņēmēji, kas gadu no gada atbalsta šo akciju un gādā dāvanas. Ir ģimenes, kas piesakās svētku izjūtu radīt kādai konkrētai ģimenei. Sazināmies ar klašu audzinātājiem, ar sociālo dienestu un uzzinām, kur rūķiem jāpalīdz, lai kāds brīnums ienāktu mājās, kur bērniem labs pārsteigums ir visvairāk vajadzīgs, – atklāj akcijas organizatore Liena Bukovska.
„Brīnumu lāde" līdz 18. decembra rītam atradīsies Ērgļu sākumskolas vestibilā. Dāvaniņas vēl ir iespējams nodot līdz pat 24. decembra rītam (sazināšanās pa tālruni 26659803).