BĒRZAUNES pagastā bērnu un jauniešu centrā „Rīts" atklātajā bebīšu skolā „Pasaciņa" šodien, 2. decembrī, pulksten 11 visi interesenti tiek aicināti uz „Garšu laboratoriju".
Biedrības „Rīts" aktīviste, Borisa un Ināras Teterevu atbalstītā projekta „Bērzaunes jauno ģimeņu izaugsmei un labklājībai" grāmatvede Simona Bogdanova pastāstīja: – Tuvojas Ziemassvētki, un visas jaunās un topošās māmiņas aicinātas uz lekciju un radošo nodarbību ēdienu gatavošanā. Par to, kādu cienastu gatavot svētku galdam, par karsto dzērienu izvēli aicināta pastāstīt ZS „Aizupes" saimniece Silvija Garbovska. Viņa arī vadīs ēdienu gatavošanas laboratoriju. Paredzēta arī nodarbība Ziemassvētku apsveikumu gatavošanā, ko vadīs Iveta Miķelsone (datums vēl tiek precizēts). Nodarbības ir apmaksātas, jo paredzētas projekta ietvaros.