Bēgļi, par tiem ES valdības lemj un lems, kā viņus integrēt un lutināt, jo, arī pēc Ministru prezidentes vārdiem, šeit viņiem vajadzēšot dzīvot, nevis izdzīvot.
Bet mūsu tauta… cik ģimeņu tikai izdzīvo? Reizēm šķiet, ka Latvijas valdība tiešām nezina, kā dzīvo tās pavalstnieki.
Protams, bēgļiem un cilvēkiem nelaimē ir jāpalīdz, un mūsu tauta ir atsaucīga, tomēr sabalansētībai jābūt. Mūsu cilvēki baidās no nabadzības daudzsejainības un zemapziņā, ka no atšķirīgu civilizāciju sadursmes un tikumiem varam pazaudēt savu valsti, kas atgūta vēsturiskas nejaušības dēļ.
Demokrātisks naivums, robežu atvērtība vai pat neesamība pret reliģisku fanātismu Allāha vārdā. Kurš kuru?