Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Raizes par bēgļiem

VALDA BĒRZIŅA, Madonas pilsētas 2. vidusskolas skolotāja

Autors • 26.11.2015.

Burtu lielums

Bēgļi, par tiem ES valdības lemj un lems, kā viņus integrēt un lutināt, jo, arī pēc Ministru prezidentes vārdiem, šeit viņiem vajadzēšot dzīvot, nevis izdzīvot.

Bet mūsu tauta… cik ģimeņu tikai izdzīvo? Reizēm šķiet, ka Latvijas valdība tiešām nezina, kā dzīvo tās pavalstnieki.
Protams, bēgļiem un cilvēkiem nelaimē ir jāpalīdz, un mūsu tauta ir atsaucīga, tomēr sabalansētībai jābūt. Mūsu cilvēki baidās no nabadzības daudzsejainības un zemapziņā, ka no atšķirīgu civilizāciju sadursmes un tikumiem varam pazaudēt savu valsti, kas atgūta vēsturiskas nejaušības dēļ.
Demokrātisks naivums, robežu atvērtība vai pat neesamība pret reliģisku fanātismu Allāha vārdā. Kurš kuru?

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px