Saņēmām ziņu no pašvaldības dzīvnieku patversmes, ka tajā šonedēļ ievietots kādas pensionāres mīļsunītis Džeris. Diemžēl vecajai sievietei savas mājas jāpamet un draugu nav iespējams paņemt līdzi, kā arī par viņu vairs parūpēties. Gan pašai liela gadu nasta, gan Džerītis jau – suņuks seniors (aptuveni 10 gadu).
Uzticamais draugs raksturā ir mīļš un jauks, jo iepriekšējā saimniece jau arī tika viņu lutinājusi – suns dzīvojās pārsvarā pa istabu, bija sava guļamā gultiņa.
Saprotams, ka, nonākot patversmes apstākļos, pie svešiem cilvēkiem, būs maigi teikts, ka Džerītis ir apmulsis par šādām pārmaiņām. Skumjās viņš grauž būdu, no kuras gandrīz nemaz neizlien, ir sabijies, nav īsti ēstgribas. Lauku puisis arī nesaprot, kas tā par baismīgu pavadu, tāpēc pastaigās viņu neizdodas izvilināt, lai vismaz kaut cik kliedētu grūtsirdību. Pret cilvēku gan viņš ir adekvāts un ļoti draudzīgs. Veterinārārsti šobrīd novēro un palīdz dakterēt pāris veselības problēmu, kas ķepainītim piemetušās.
Ļoti ceram opītim atrast gādīgus kompanjonus, varbūt tie būs tieši seniori, kas varēs palīdzēt suņukam, kam līdzīgs sirmums ūsās iemeties, bet vēl jau ir dzīvesspars šiverēt? Suņuks patversmē ļoti pārdzīvo, nekavējies un zvani (tālr. 29450515)!