VARAKĻĀNU novada pašvaldība 13. oktobrī izsludināja būvniecības iepirkumu par klientu apkalpošanas centra izveidi Varakļānos.
Tomēr, kā atklāj Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs, šo iepirkuma konkursu vajadzējis pārtraukt bez rezultāta, jo procesa gaitā nonākts pie secinājuma, ka sākotnēji paredzētā iepirkuma summa tomēr pārsniegs budžetā šim mērķim paredzēto.
– Šobrīd ir uzsākti būvdarbi, un tos veic SIA „Dzīvokļu komunālais uzņēmums", mūsu pašu varakļānieši. Tā kā tas nav liels objekts, domājam un ceram, ka darbi mēneša laikā būtu jāpabeidz. Klientu apkalpošanas centrs atradīsies Varakļānu novada pašvaldības administratīvajā ēkā, 1. stāvā, līdz ar to būs viegli pieejams klientiem. Plānojam, ka visiem darbiem vajadzētu tikt pabeigtiem un klientu apkalpošanas centram jāsāk uzņemt savi pirmie apmeklētāji uz decembra vidu, – informē Māris Justs.