No 4. līdz 7. novembrim Lietuvas pilsētā Kauņā notika 3. starptautiskais jauno izpildītāju konkurss „Kaunas Sonorum 2015".
Konkursā piedalījās vairāk nekā 500 dalībnieku no septiņām valstīm, arī Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas pārstāve.
Konkursanti sacentās vairākās vecuma grupās, kategorijās – akordeons, stīgu instrumenti, klavieres, pūšaminstrumenti, solo dziedāšana. Dalībniekus vērtēja starptautiska žūrija.
Konkursā piedalījās arī Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas 6. flautas klases audzēkne Elīna Čeprova (attēlā), kopā ar koncertmeistari Iju Voiniču iegūstot 3. vietu un kļūstot par laureāti vienā no prestižākajiem un lielākajiem jauno izpildītāju konkursiem Baltijas valstīs. Paldies Madonas novada domei par finansiālo atbalstu!
20. novembrī pulksten 17 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas Laimas zālē notiks skolas pūšaminstrumentu un akordeona klases ieskaņas koncerts, veltīts iestādes 70 gadu jubilejai. Laipni aicināti visi interesenti!