Daudzus Madonas iedzīvotājus ir satraucis fakts, ka oktobra beigās un novembra sākumā brīžiem pasliktinājās ūdens kvalitāte.
Ūdens atdzelžošanas process Madonā ir pilnībā automatizēts. Vienā no tehnoloģiskā procesa cikliem, kurš atkārtojas vidēji reizi nedēļā un ilgst vairākas stundas, bija radusies mehāniska kļūme, tādēļ ūdensvada tīklā šajā periodā tika padots neatdzelžots ūdens. Diemžēl vadības programma, kas nodrošina tehnoloģisko procesu, neuzrādīja nekādas problēmas, tādēļ bija nepieciešams zināms laika periods, lai atrastu problēmu cēloni.
Ūdens ar nedaudz paaugstinātu dzelzs saturu tika novērots tikai atsevišķiem patērētājiem. Šī iemesla dēļ kā viena no pirmajām lietām tika izskatīta iespējamā ūdens saduļķošanās tīklos, un nekavējoties tika veiktas pastiprinātas tīklu skalošanas caur ugunsdzēsības hidrantiem. Jāatzīmē, ka no atdzelžošanas stacijas nodošanas ekspluatācijā 2000. gada rudenī šīs bija pirmās tehniskās problēmas ūdens sagatavošanas procesā.
Pašlaik visas problēmas ir novērstas, un ūdensvada tīklā tiek padots normatīvajiem aktiem atbilstošs ūdens, taču, ja tiek pamanītas izmaiņas ūdens kvalitātē, lūdzam informēt AS "Madonas ūdens" pa tālruni 64807070.
Ņemot vērā to, ka šī problēma ir pielīdzināma ūdensvada avārijai, AS "Madonas ūdens" neveiks pārrēķinus par šajā laikā patērēto ūdeni un kanalizāciju.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un cerībā uz sapratni.