Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par SIA „Madonas slimnīca" pamatkapitāla palielināšanu.
Noklausījusies informāciju par SIA „Madonas slimnīca" nepieciešamajiem saimnieciskās darbības uzlabošanas pasākumiem – par lietota rezerves katla piegādi un uzstādīšanu katlumājā, plānoto pieslēgšanos jaunizbūvējamajam siltumapgādes sistēmas atzaram, kā arī trešā stāva pārejas koridora būvdarbu pabeigšanai nepieciešamo finansējumu, Madonas novada pašvaldības dome nolēma: palielināt SIA „Madonas slimnīca" pamatkapitālu par 22 298 EUR, izdarot naudas ieguldījumu pamatkapitālā no Madonas novada pašvaldības nesadalītajiem budžeta līdzekļiem, pretī saņemot attiecīgu kapitāla daļu skaitu; uzdot SIA „Madonas slimnīca" kapitāla daļu turētāja pārstāvim Agrim Lungevičam nodrošināt Latvijas Republikas likumos noteiktajos termiņos visu ar SIA „Madonas slimnīca" pamatkapitāla izmaiņu reģistrēšanu komercreģistra iestādē saistīto darbību veikšanu; atbalstīt SIA „Madonas slimnīca" pieslēgšanos Madonas pilsētas centrālajai siltumapgādes sistēmai.