LUBĀNĀ novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā, O. Kalpaka ielā 4, rīt, 11. novembrī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Madonas filiāle aicina darba devējus, sociālos darbiniekus, nevalstiskās organizācijas un citus interesentus uz informatīvu semināru par iespējām izmantot finansiālu atbalstu, piedaloties NVA pasākumos.
– Tā būs informācija par pasākumiem, kādi tiek plānoti jaunajā plānošanas periodā gan sociālajiem darbiniekiem, gan darba devējiem, kas viņus varētu interesēt. Pamatā jau tas lielākoties ir saistībā ar finansiālo atbalstu. Šis būs tā kā noslēdzošais seminārs. Lai gan Madonā šovasar norisinājās uzņēmēju forums, kas bija ļoti kupli apmeklēts, pieļauju, ka ne visiem uzņēmējiem bija iespēja uz to ierasties, tāpēc rīkojām seminārus arī Varakļānos, Cesvainē, Ērgļos, nu arī – Lubānā, – informē NVA Madonas filiāles vadītāja Lidija Kraukle, kas pati arī semināru vadīs. Semināra sākums paredzēts pulksten 12.