Zemniekus ziema reti kad pārsteidz nesagatavotus. Turpretī daļai autovadītāju, tāpat ceļu uzturēšanas dienestiem tā gandrīz vienmēr atnāk negaidīti. Pat ja pirmais sals un sniegs parādās novembrī, lielai daļai šķiet, ka ziema atnākusi par agru.
Taču ir arī tādi šoferi, kuri, iestājoties rudenim un saprotot, ka ziema vairs nav aiz kalniem, savus spēkratus laikus aprīko ar ziemas riepām.
Likums nosaka, ka automašīnām, kas pārvietojas pa koplietošanas ceļiem, obligāti jābūt aprīkotām ar ziemas riepām no 1. decembra, bet pagājušajā nedēļā, kad daudzviet Latvijā piesala un Madonas pusē pat vienā naktī tika sasniegts oktobra aukstuma rekords (-9,2 grādi), plašsaziņas līdzekļos autovadītāji visai aktīvi tika aicināti negaidīt 1. decembri, bet gan jau tagad nomainīt vasaras riepas pret ziemas riepām.
Lai noskaidrotu, vai šis aicinājums ir sasniedzis dzirdīgas ausis arī mūspusē, iegriezāmies dažos autoservisos Madonā. Vaicāts, vai pēc šoferu pieplūduma ir jūtams, ka tuvojas ziema, Aigars Līcītis atklāja, ka SIA „M-Gāze" daži autovadītāji riepas ir nomainījuši.
– Mēs gan vairāk strādājam ar gāzes iekārtām, bet, protams, ja kāds šoferis vēlas nomainīt riepas, mēs to darām, it īpaši tagad, kad pēc šī pakalpojuma nav tik liels pieprasījums un nav arī rindas. Mans ieteikums –
1. decembri tomēr negaidīt, lai kādā rītā ar laikapstākļiem nepiemērotām riepām nebūtu jābrauc pa „melno ledu", jo uzsnigt un piesalt taču var jebkurā brīdī, – uzsvēra Aigars Līcītis.
Ar riepu nomaiņu, kā atzīmēja Aigars Līcītis, vēl varētu nesteigties tie, kas vasarā brauc ar vissezonas riepām, jo, iestājoties ziemai, arī tās mūsu klimatiskajā zonā (lai gan likums to neprasa) tomēr būtu ieteicams nomainīt pret radžotajām ziemas riepām, ar kurām Latvijā drīkst braukt no 1. decembra līdz 1. maijam.
Arī SIA „Laja" riepu servisā ir sākusies riepu nomaiņas sezona, bet, līdzīgi kā SIA „M-Gāze", rindas pagaidām neesot, līdz ar to automašīnas aprīkot ar ziemas riepām var ātri, ko daļa šoferu ir jau izdarījusi. Jāņem vērā, ka, tuvojoties 1. decembrim, kad ar ziemas riepām jābūt aprīkotiem visiem spēkratiem, pieprasījums pakāpeniski palielinās, bet, uznākot salam, lietum vai sniegam, tas pieaug ļoti būtiski, līdz ar to var sanākt arī gaidīt rindā.
Atgādinām, ka no 1. decembra līdz 1. martam automobiļu un autobusu, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, kā arī to piekabju riteņiem jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. Automobiļus, autobusus un to piekabes, kam riteņi aprīkoti ar radžotajām riepām, drīkst izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam. Radžot atļauts tikai ziemas apstākļiem piemērotas riepas, savukārt uz transportlīdzekļa vienas ass riteņiem nav atļauts uzstādīt dažādas, proti, vasaras un ziemas, riepas. Auto riepu protektora dziļumam mērīšanas zonā jābūt 4 mm vai dziļākam.
Ceļu drošības speciālisti un eksperti, tāpat riepu ražotāji iesaka ziemas riepas lietot jau laicīgi – attiecīgi, kad temperatūra ārā ir sasniegusi +7 grādus.
Ceļu satiksmes drošības direkcija aicina gan autovadītājus, gan ikvienu satiksmes dalībnieku ievērot ceļu satiksmes noteikumus un rūpēties par savu drošību.
Vides aizsardzības un piesārņojuma mazināšanas nolūkos izmantotās riepas jānogādā speciāli paredzētās vietās, piemēram, lielgabarīta atkritumu savākšanas laukumos, vai jānodod uzņēmumiem, kuriem ir riepu sadedzināšanai, pārstrādei vai apglabāšanai nepieciešamā atļauja. Kā informē SIA „Vidusdaugavas SPAAO" Madonas atkritumu šķirošanas-pārkraušanas stacijas pārzinis Guntars Dzenis, katrs automašīnas īpašnieks Madonas atkritumu šķirošanas-pārkraušanas stacijā bez maksas var nodot nolietotas četras riepas gadā.
Prasības par ziemas riepu obligātumu nosaka Ceļu satiksmes noteikumi, bet autovadītāju ziņā ir izvēle – riepas ar vai bez radzēm.