SIA „Madonas siltums" vēl šoruden rekonstruēs centralizētās siltumapgādes sistēmas atzaru Madonā, Skolas ielā.
Kā „Staram" pastāstīja SIA „Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis, šāda iecere tiks īstenota, pateicoties Madonas novada pašvaldības domes finansiālajam atbalstam. Izskatot SIA „Madonas siltums" iesniegumu par finansējuma piešķiršanu centralizētās siltumapgādes sistēmas atzara rekonstrukcijai Madonā, Skolas ielā, deputātu lēmums bija pozitīvs.
Dome, ņemot vērā, ka esošā siltumtrase ir novecojusi, ar mazu diametru, un to, ka šajā posmā ir pieteikušies vairāki klienti, kas vēlētos pieslēgties Madonas pilsētas centralizētajai siltumapgādes sistēmai, piešķīra finansējumu SIA „Madonas siltums" 8374 eiro pamatkapitāla palielināšanai centralizētās siltumapgādes sistēmas atzara rekonstrukcijai Madonā, Skolas ielā, no novada pašvaldības budžeta nesadalītajiem līdzekļiem.
– Atzaru Skolas ielā izbūvēsim pašu spēkiem vēl šoruden, darbi tiks uzsākti tuvākajā laikā. Izbūvējot šo atzaru, būs iespējams centralizētajai siltumapgādes sistēmai pieslēgt gan vienu dzīvojamo māju, gan, izbūvējot savienojošo mezglu, perspektīvā arī citas ēkas, kā, piemēram, šādu vēlmi ir izteicis ēkas Upes ielā 3 īpašnieks, kur patlaban atrodas Nodarbinātības valsts aģentūra. Jaunu klientu piesaistīšana uzņēmumam ir ļoti svarīga apstākļos, kad samazinājies siltumpatēriņš, jo daudzi klienti siltumu cenšas ļoti taupīt. Nākamais solis, ko ar pašvaldības atbalstu esam iecerējuši paveikt, ir SIA „Madonas slimnīca" pieslēgšana centralizētajai siltumapgādes sistēmai, – uzsvēra Uldis Lielvalodis.