LUBĀNĀ šovasar daudzām sievietēm joprojām spilgtā atmiņā ir nometnes „Vaļā matiem, basām kājām" aktivitātes. Nu nometnes organizatorēm ir padomā jauna nodarbe, kas padarītu ikdienu košāku.
– Visas daiļā dzimuma pārstāves nākamsestdien, 24. oktobrī, tiek aicinātas uz kopīgu pasākumu – Rudens andeli, – pasākumā rosina piedalīties Tija Žvagina un pamato idejas izvēli: – Ikvienai no mums taču gadījies nopirkt labu mantu, kas pašai beigās izrādījusies lieka, vai arī, piedodiet, saņemt īsti nepiemērotu dāvanu. Taču mēs visas esam par to, lai lietas tiešām kalpotu, nevis vienkārši stāvētu plauktā un krātu putekļus, mēs esam par to, lai atbrīvotu vietu tām lietām, kas patiesi ir piemērotas tieši mums. Tāpēc tās lietas (drēbes, apavus, somas, smaržas, rotas utt.), ar kurām kopā vairāk nesaderat, atnesiet uz Rudens andeli un par pašas noteiktu atlīdzību vai vienkārši baltu velti atdodiet citām. Lai pasākums nebūtu tikai tirgus sieviešu starpā, pirms andelēšanās mūs ar savu klātbūtni priecēs ceļotājs un publicists Juris Lorencs ar stāstījumu par savām ceļojumu piezīmēm. Būs iespēja iedzert tēju un panašķoties.
Bet galvenais: atrodam tās mantas, kuras vēlamies nodot citām; nosakām atlīdzību par tām – lai tie būtu daži centi vai pāris eiro, uz katras mantas uzlīmējot zīmīti ar cenu; piesakām savu dalību pasākuma organizatorēm: Anitai (t. 22019394), Ingai (t. 29432158), Lidijai (t. 26544060) vai Tijai (t. 29102399); izbrīvējam sestdien, 24. oktobrī, laiku no pulksten 11 līdz 15; uzkrāsojam lūpas un ar mantām ierodamies uz pirmo Rudens andeli Lubānas pilsētas klubā. Aicinām nekautrēties un piedalīties, jo ne tikai liekajām mantām ir vajadzīgas jaunas saimnieces, bet arī mums, visām Lubānas puses sievietēm, ir vajadzīga neliela atpūta un iepazīšanās citai ar citu.