Par Madonas Valsts ģimnāzijas skolēnu padomes prezidentu kļuvis 12. klases audzēknis Kristiāns Lancmanis.
8. oktobrī kopā ar domubiedriem Kristiāns Rīgā, „Forum Cinemas" telpās, biznesa izglītības biedrības „Junior Achievement Latvija" organizētās uzņēmējdarbības iedvesmas konferences „Uzdrīksties uzvarēt!" ietvaros jauniešiem no visas Latvijas stāstīja par SMU „Simple+". Kā zināms, Eiropas skolēnu mācību uzņēmumu finālā Madonas Valsts ģimnāzijas firma „Simple+" ieguva 2. vietu, un Kristiāns ir tās vadītājs. Iegūtā pieredze palīdzēs veikt jaunos pienākumus skolēnu padomes prezidenta postenī. Skolēnu padomes vadītāja vietnieku pienākumi uzticēti Gundegai Elīzai Viļčevskai un Armandam Rancānam.